Kilka słów o naszej firmie

Rozwiążemy każdy problem związany ze sprzętem i oprogramowaniem, zainstalujemy programy niezbędne do prawidłowego działania i obsługi komputera.

Nasza firma oferuje pełny zakres usług komputerowych. Specjalizujemy się w naprawach i konserwacji komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Zadzwoń do nas pomożemy rozwiązać każdy problem z Twoim komputerem. Utworzymy kopie bezpieczeństwa ważnych dla Ciebie danych

Zabezpieczymy Twój komputer przed pornografią oraz niechcianymi stronami w sieci. komputerów. Wykonujemy odzyskiwanie danych bez pośredników.

Posiadamy laboratorium oraz profesjonalną aparaturę diagnostyczno-naprawczą.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i ceny oparte na rzeczywistej wartości wykonanych prac. Specjalistyczny serwisowaniu naprawy komputerów PC oraz notebooków.

Możliwość wymiany uszkodzonych podzespołów na oryginalne lub zamienniki. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zapewniamy fachową obsługę na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście i zrozumiałe wytłumaczenie rozwiązywanych problemów dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Na życzenie klienta prowadzimy kursy i szkolenia o tematyce komputerowej.

Odzyskiwanie danych w każdym przypadku jest odpowiedzialna tylko jedna osoba pracownicy laboratorium są przeszkoleni w zakresie poufności i ochrony danych oraz ponoszą pełną odpowiedzialność cywilno prawną w tym zakresie dane Klienta przechowywane są na nośniku.
Licznik Odwiedzin:
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt